Co umí naše weby?


Rád bych vám v tomto článku stručně shrnul hlavní výhody našich šablon webových stránek. Snažili jsme se sestavit balíček plný služeb, jednoduchý na používání, bez zavazujících podmínek a také co nejlevnější. Balíček obsahuje obrovské množství služeb, v tomto článku se ale chci věnovat jen těm hlavním. Všechny prvky, které balíček obsahuje si můžete prohlédnout v ceníku na našich webových stránkách.

Šablony

Začal bych šablonami. Chtěli bychom změnit povědomí, že šablony musí vypadat všechny stejně, musí být nudné, škaredé, ořezané o funkčnosti a jednoduše nepoužitelné. Vytvořili jsme portfolio skvělých webových stránek nabité funkcemi a zabalili je do kabátu, které budou sedět různým oborům. Každá šablona lze jak barevně, tak obsahově upravit, aby vám sedla přesně na míru, jak lékařům, restauracím, kadeřnictví, ale i všem ostatním. U nás slovo „šablona“ znamená web plný funkcí zabalený v moderním a responzivním provedení. Ostatně se můžete přesvědčit sami, na našem webu najdete odkazy, kde si šablony můžete vyzkoušet.

Administrace

Dalším velkým benefitem je administrace, kterou získáte ke každému webu od nás. Můžete v ní tvořit novinky, hodnocení, sledovat statistiky návštěvnosti, měnit texty, přidávat jídelníčky, ovládat rezervační systém, přidávat produkty a další. Jde do ní také přidat další uživatel, kterému jako majitel webu nastavíte, jaká práva bude nový uživatel mít. Takže pokud by měl web například lékař, může přidat sestřičku a nastavit ji práva například na vkládání novinek. Sestřička poté v administraci uvidí jen tuto položku. K webu od nás dostanete také zdarma emailovou adresu, která bude reprezentovat vaši firmu.

Produkty

Představte si, že jste kadeřnice nebo kadeřník a chcete na svém webu ukázat, že si u vás zákazníci mohou zakoupit také přípravky na ošetření vlasů a podobně. Jenže jak to udělat? Napsat to textem škaredě do nějakého odstavce? Na e-shop to taky není… Nebo si představte, že vyrábíte ručně vyráběné umělecké předměty a podobně. I v tomto případě potřebujete zákazníkům pouze ukázat, jak vypadají vaše produkty. Na našem webu máme komponentu, ve které můžete vytvářet karty vašich produktů. Zákazník uvidí obrázky, cenu, popis a možnost kontaktu. To vše samozřejmě obsloužíte úplně sami v administraci.

Rezervace

V rezervačním systému lze vidět kalendář vaší obsazeností. Samozřejmostí je administrace rezervací, kde je můžete libovolně vytvářet, editovat, procházet je v kalendáři nebo jako seznam, vyhledávat v nich podle jména, příjmení, emailu nebo telefonu.

Na našich stránkách najdete video ukázku administrace.

Nápověda

Někdy se může stát, že si s administrací nebudete vědět rady. I na tyto chvíle jsme mysleli, proto pro ni tvoříme nápovědu, kde v rychlosti pomocí videí vysvětlujeme jednotlivé funkce. Pokud si i tak nebudete vědět rady, tak nám stačí napsat, vždy rádi poradíme.

Nové funkce

Stále nás napadají nové funkce, které chceme na weby přidávat. Klasicky se setkáte s přístupem, že novou funkčnost dostanou pouze nové weby a ty starší už ne. U nás to děláme jinak. Když vytvoříme novou funkčnost, vložíme ji do všech stávajících webů zdarma. Tedy pouze za předpokladu, že o to budete stát. Ptáte se jak je to možné? Pokud by byl web unikátní, tak se nám samozřejmě nevyplatí připravovat novou komponentu pro každý starší web zdarma, jelikož jsou šablony stavěné na stejném základu, budou nové funkčnosti fungovat bez problémů na všech.

Smlouva a závazky

To co vás asi nejvíce zajímá, je cena a smlouva.
Cenu za naše služby najdete v ceníku níže. Ceny jsou vždy konečné a neplatíte nic navíc. Jediná vyjímka nastane v případě, že budete mít nějaké speciální požadavky, kdy bychom vytvářeli cokoliv na míru. V tu chvíli vám vždy práci nejdřív naceníme, až poté pracujeme.

Pokud chcete například něco ze šablony odstranit, přehodit pořadí sekcí, změnit barvu a podobně, tak nic navíc neplatíte. Po podepsání smlouvy o dílo se pouštíme do práce, jelikož nemáme zapotřebí někoho složitě zavazovat nepřiměřenými podmínkami, tak přímo ve smlouvě máte uvedeno, že pokud neuhradíte další faktury, tak bude web uzavřen a po čase smazán.

Prohlédněte si naši celou nabídku nebo si přečtěte naše další články. Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.


Napište nám

Rádi zodpovíme všechny vaše otázky


Kontakt

Tomáš Kobylák - K-WEBS
IČO: 04785762